PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Na pobočku Pardubice a Hradec Králové

Náplň práce:
• zodpovědnost za dosahování osobních a týmových cílů
• prezentace a prodej vozů zákazníkům
• každodenní komunikace s klienty
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
odborné poradenství spojené s prodejem vozů
• vypracování nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb
• uzavírání objednávek a smluv spojených s prodejem nových vozidel
• komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• praxe v prodeji výhodou
• Znalost práce na PC
• znalost AJ výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Všeobecné požadavky:
• odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
• pozitivní přístup, zdravé sebevědomí, nadšení pro obchod
• časovou flexibilitu
• zodpovědný a pečlivý přístup k odváděné práci
• ochotu učit se nový věcem
• komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• spolehlivost a loajalitu
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v moderním prostředí
• zázemí nadnárodní společnosti
• zajímavé platové podmínky dle výkonu
• práci v mladém dynamickém kolektivu
• možnost osobního rozvoje
• Služební vůz a telefon v závislosti na odpracované době
• Systém produktových školení, tréninky obchodních dovedností

Datum aktualizace inzerátu: 4.9.2017

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu: j.miculka@tsusho.cz

AUTOMECHANIKA, AUTOLAKÝRNÍKA, KLEMPÍŘE

na pobočky Toyota Tsusho
Hradec Králové, Pardubice, Modřany, Průhonice

 Požadujeme:
-Vyučení v oboru
-Praxe výhodou, není podmínkou
-Praxe diagnostika výhodou, není podmínkou
-Pracovitost
-Spolehlivost
-Bezúhonnost
-ŘP

Nabízíme:
-Dobré platové podmínky
-Zázemí zahraniční společnosti
-Firemní výhody
-Pravidelná odborná školení

Místo pracoviště: Hradec Králové, Pardubice, Modřany, Průhonice
Pracovní poměr: HPP
Požadované vzdělání: Vyučení (odborné - výuční list)
Orientační plat: dohodou
Možný nástup: dohodou

Datum aktualizace inzerátu: 9/2017

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedené e-mailové adresy:

pobočka Hradec Králové v.lunak@tsusho.cz

pobočka Pardubice v.lunak@tsusho.cz

pobočka Modřany j.prasek@tsusho.cz

pobočka Průhonice j.kasik@tsusho.cz

Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.
Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů Toyota Tsusho Praha s.r.o. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1

Jednička

ve spolehlivosti

TÜV zpráva 2016

Zjistěte více