Kariéra - Prodej

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Na pobočku Pardubice

Náplň práce:
• zodpovědnost za dosahování osobních a týmových cílů
• prezentace a prodej vozů zákazníkům
• každodenní komunikace s klienty
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
odborné poradenství spojené s prodejem vozů
• vypracování nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb
• uzavírání objednávek a smluv spojených s prodejem nových vozidel
• komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• praxe v prodeji výhodou
• Znalost práce na PC
• znalost AJ výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Všeobecné požadavky:
• odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
• pozitivní přístup, zdravé sebevědomí, nadšení pro obchod
• časovou flexibilitu
• zodpovědný a pečlivý přístup k odváděné práci
• ochotu učit se nový věcem
• komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• spolehlivost a loajalitu
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v moderním prostředí
• zázemí nadnárodní společnosti
• zajímavé platové podmínky dle výkonu
• práci v mladém dynamickém kolektivu
• možnost osobního rozvoje
• Služební vůz a telefon v závislosti na odpracované době
• Systém produktových školení, tréninky obchodních dovedností

Datum aktualizace inzerátu: 21.6.2018

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu: j.miculka@tsusho.cz

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1